BREAKING NEWS

Evden eve nakliyat

0    Nakliyat  admin
Evden eve nakliyat
28 Kas
12:33

Evden Eve Nakliyat; Ev taşıma işleminde kişisel ve evsel ürünlerin taşımacılığında firmamızdan talep edilen bütün işlemler, Parça eşya taşıma, Parça nakliye, Kamyonet kiralama gibi talepler almaktayız uzman personellerimizin yılların deneyimi ile taşımacılık programımıza taşınma planı oluşturulmaktadır.

Paketleme Ürünleri; Yeni paketleme ürünlerini takip edip tek kullanımlık ve depozitolu paketleme ürünleri kullanılmaktadır. Eşya sargısı önem taşımakta merdiven, asansör ve vinçli asansör kullanımında eşyaların zarar görmesi minimum seviyeye inmesini sağlamaktayız. Montaj ve de-montajı mobilya ustalarımız sorunsuz ve eksik bağlantı aparatlarını tamamlayarak yeni evinizde kullanışlı ve sağlam montajını gerçekleştirmekteyiz.

Ekspertiz Önemi; Evden eve nakliyat öncesi fiyat teklifi almadan önce firmanın taban fiyatları istenerek binaya araçın park mesafesi site içerisinde ise otopark dan taşınacak ise mesafe personel sayısını belirleyecektir. Eşyanın durumu ve özelliği paketleme malzemesi depozitolu veya tek kullanımlık ürünlerin belirlenmesi, eşyaların yoğunluğuna göre araç modeli ve kapasitesinin belirlenmesi asıl fiyat tarifesini çıkartıp sözleşme imzalanması sonrası sorunsuz taşınmanıza etki eden unsurdur.

Firmamız sadece istanbul şehir içi nakliye hizmeti sunmaktadır, uzmanlaşma sadece yapılacak işleme odaklanarak oluşmakta gerek duyulan araçlar, personel ve paketleme sadece müşteri memnuniyetini ön plana çıkartıp referans önemini önceliğimiz olarak görmekteyiz.

»

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir